KURUMSAL

Hakkımızda

2002 yılında başlayan Web Tasarım serüvenimiz, 2008 yılında kendi firmamızı kurmamızla kurumsal anlamda Web Tasarım faaliyetlerimize başladık, daha sonra müşterilerimizden gelen yoğun istekler sonucunda, hizmet alanlarımıza; E Ticaret yazılımı, SEO ve Google AdWords Reklamcılığını’da eklemiş bulunmaktayız. Firmamız 2009 yılından bu zamana +800 kurumsal müşteriye hizmet vermiş olup, bilişim sektöründe her zaman yeniliklere açık kaliteden ödün vermeden ekonomik çözümler sunmayı kendisine ilke olarak benimsemiştir.

Sizlerde kurumsal olarak web site sahibi olabilir, şirketinizi web üzerinden milyonlarca kişiye duyurabilirsiniz. Harika web 2.0 tasarımlar ve üstün kodlama yeteneği ile sizler için çalışıyoruz.. Sizde hemen bir web site sahibi olmaya ne dersiniz ? Bizlere mesai saatleri içerisinde, destek hattımızdan ulaşabilir, istediğiniz web sitesine en kısa zamanda sahip olabilirsiniz.

Günümüzde işletmelerin satmış olduğu ürünleri internet sitesi üzerinden potansiyel müşterilerine ulaştırması oldukça yaygınlaştırmış. Gerek ülkemizde gerekse yurt dışında bir çok firma e ticaret yazılımı için web tasarım ajanslarına başvurmakta ancak fiyat ve kullanım bakımından zorluğu sebebiyle vazgeçmektedirler. Firmamız hem bütçenizi sarsmayacak hemde kullanım açısından çok pratik olan bir e ticaret yazılımı hazırlamıştır.Yapmanız gereken Sizler için hazırlamış olduğumuz bir birinden şık ve kaliteli temayı seçerek kurulumu yaptırabilirsiniz.E Ticaret yazılımımız Pratik kullanımı, Arama motoru dostu kodlama, Yüzlerce alt özellikle beraber, B2B ve B2C alt yapısıma sahiptir. Sizde işletmeniz için bütçenizi zorlamadan bir e ticaret sitesine sahip olabilirsiniz.